Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

برنامه پورشه برای ورود به 15 کشور جدید در سال 2020

پورشه با تمرکز خاص بر کشورهای آفریقای شمالی در پی ورود به 15 کشور جدید تا سال 2020 است.
برنامه پورشه برای ورود به 15 کشور جدید در سال 2020

 

به گزارش CarXR.ir : مدیر فروش جهانی، برنارد مایر این خبر را اعلام کرده و گفته که این خودروساز به دنبال بازارهایی می گردد که تا کنون به آن ها وارد نشده است.

 

گفته می شود که پورشه بر آفریقا تمرکز زیادی کرده است. البته اکنون این خودروساز در قسمتی از این منطقه سهام دارد، به نظر می رسد پورشه آفریقا را به عنوان منطقه یک فرصت بزرگ می داند. یکی از سخن گویان پورشه گفت: "همان طور که مشخص است ما اکنون یک مرکز در آسیا و اقیانوسیه و مرکزی در خاورمیانه داریم که شبه قاره هند و آفریقای جنوبی را نیز پوشش می دهد. اکنون برخی قسمت های آفریقای شمالی تحت نفوذ فرانسوی پورشه درآمده اند."

 

شاسی بلندهای ماکان و کاین این خودروساز خودروهایی هستند که ممکن است در این بازارها موفق باشند. پورشه همچنین اعلام کرده که برخی کشورها آمادگی ارائه خودروهای اسپرت مرسوم این خودروساز را ندارند.

 

به علاوه مایر بر ادامه تولید 911 پورشه برای تمرکز بر بازار خودروهای اسپرت تاکید دارد. وی گفت: "چیزی که در مرکز قرار می گیرد 911 ما است. ما بسیار موفق و خشنود هستیم که اکنون مشتریانمان کاین، پانامرا و خودروهای اسپرت ما را پذیرفته اند اما ما تمایل داریم فروش 911 را بیش تر کنیم."

 

پورشه تنها یکی از خودروسازانی است که در پی فرصت های موجود در آفریقا هستند. اتحاد رنو – نیسان نیز در پی مونتاژ برخی خودروهای خود در نیجریه است.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان